Code Titel Familienaam Voorna(a)m(en) Plaats Land  Rang  Divisie  Eenheid  Boek  Blz 
3334006001 ABRAHAM Emile Antwerpen Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334006002 ACKERMANS Martin L. Brussel Belgie CPTCOMM.DE RESV. 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334013001 Allaert Georges J. Wevelghem Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013002 Ansaelens Alfons Brugge Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013003 Antoine Georges H.Gh. Borgerhout Belgie Kapitein - Commandant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334006003 ARNALSTEEN Raphael C.G. Gent Belgie Kapitein Commandant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334006004 ASSCHERICKX Charles L.L. Lokeren Belgie CPT PENSIONNE 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334013004 Augustijnen Joseph Brussel Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013005 Baeten Ernest E. Ledeberg Belgie Kapitein 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013006 Bailliu Emile Villeurbanne Frankrijk 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013007 Bevernage Louis Jh. Kortrijk Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334006005 BERNARD Emile RONGY Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334013008 Billemont Gaston C.B. Gent Belgie Adjudant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334006006 BIGONVILLE Louis Antwerpen Belgie MAJ INTEND. 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334013010 Bogaert Léopold C.F. Brussel Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013009 Bonte Jozef Lichtervelde Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013011 Bouckaert Libert J. Gent Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013012 Bougaerd Vital ROUX Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013013 Brack Leonard Berchem Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013014 Brutout Jules SILENRIEUX Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334006007 BRANLE Firmin Gent Belgie Kapitein 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334006008 BROOTHAERS Jan J.F. Mechelen Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334013015 Budts Joseph F. Antwerpen Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334006009 BURGUET Laurent STEMBERT-VERVIERS Belgie LT.GÉN.PENS. 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334013016 Calonne Edouard BOUSSU-LEZ-MONS Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013017 Capouillez Louis ELOUGES Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013018 Carels Stanislas Gent Belgie Adjudant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013019 Caudron Louis QUAREGNON Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013020 Ceuppens Théophile Hoeylaert Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334006010 CHARLIER Albert J Luik Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334013021 Clevers Julien R. Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013022 Clochette Alphonse Luik Belgie Sergeant 1ste Klas 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334006011 CLOSE Fernand J.Gh. SALZINNES Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334013023 Colle Léon G. MONT ST.AMAND Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013024 Constant Arthur J. Ronse Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334006012 CONTENT Joseph BLOCRY-OTTIGNIES Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334013025 Cryne Théophile J.A. PEPINSTER Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013026 Dammekens Victor O. Brugge Belgie Soldaat 1ste klas 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334006013 DAUBRY Joachim E. HORNU Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334013027 De Bay Jules J.A.Gh. ST-GHISLAIN Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013028 De Brauwer Albert J. Gent Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013030 De Groote Liévin Kortrijk Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334007004 De Keyser Gustaaf Gent Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334007005 De Lauw Gustaaf E.L. Mechelen Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334007010 De Meester Aimé R.F. Brussel Belgie Sergeant Fourier 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334007011 De Meydts Henri A.C. Gentbrugge Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334013034 De Moerloose Marcel G.J. Brussel Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334007012 De Muynck Léon Thielt Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334013037 De Raedt Alphonse Ch. Gent Belgie Adjudant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334007013 De Tournay Désiré J. KAIN Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334013039 De Vylder Séraphin J. Gentbrugge Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013040 De Witte Jh.Henri Ch. Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334007001 Debodenance Gaston J.R. Ronse Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334013029 Decerf Ivan J.L. Brussel Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334007002 Decooman Henri G. HOUDENG-GOEGNIES Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334007003 Defays Rob M.J.Gh.H.L.Ch. Namen Belgie EX-MÚD.AUX. 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334013031 Delamarquette Gustave Gent Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334007006 Delbaere René E. St-Denijs-Westrem Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334007007 Delhaye Louis F. HAM S/S. Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334007008 Delvigne Armand Doornik Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334013032 Delvigne Désiré J. Namen Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013033 Delwaide Jules L.F. DISON Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334007009 Deman Maurice A. LEUZE Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334013035 Denis Georges E.A.M. Luik Belgie CPT CMD RES 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013036 Denorme Victor La Madeleine Frankrijk 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013038 Descamps Arthur Ch. Parijs Frankrijk 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334006014 DE BACKER Franciscus Hoboken Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334006015 DEBAKKER Richard J. Kortrijk Belgie Sergeant Majoor 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 6
3334007015 Dieu François LA BOUVERIE Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334008001 Dosfel Hector A.A. Diegem Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334008002 Droeshaut Alfred GONTRODE Belgie Kapitein Commandant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334008003 Dubois Albert Ch. Antwerpen Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334008004 Dujardin François M.L. Gent Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334013041 Dumeez Eduard L. Gent Belgie Adjudant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013042 Dumonchaux Armand E.J. Brussel Belgie Kapitein - Commandant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013043 Dupont Thomas C. Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334008005 Duval Charles E. DOISCHE Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334007014 D' Hooge Gaston E.F. Gent Belgie CPTADM.HONOR 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 7
3334008006 Everaert Achille Ch. HERBIÚRES-ST-GHISLAIN Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334013044 Favier François Dovignies Frankrijk 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334008007 Feys Gaston Poperinghe Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334008008 Fischer Maurice Brussel Belgie Reserve Luitenant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334013045 Fissers Alfons J.G. Schooten Belgie Brigadier 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334008009 Flamme Maurice J.A. Rochefort Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334008010 Flamme Oscar F. POMMEROEUL Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334008011 Flipts Henri A.O. Herstal Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334008012 Forest André J. Etterbeek -Brussel Belgie Adjudant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334008013 Formet Maurice D. HAINE-ST-PIERRE Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334008014 Fourdin Gaston H. Gent Belgie CPT PENSIONNE 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334013046 Fury Armand Charleroi Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013047 Geens Isidore J.A. Mechelen Belgie Sergeant Fourier 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334008015 Gelise Alexis T.C. Luik Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 8
3334009001 Gelise Marcel H.M. Luik Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334013048 Gillard Henri Nijvel Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013049 Gillet Albert Herstal Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334009002 Gillis Georges Gent Belgie Adjudant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334009003 Glineur Jean-Baptiste HORNU Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334013050 Godefroid Marcel P.J. Wemmel Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013051 Goedertier Désiré A. Koksijde Belgie Adjudant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334009004 Goossens Léopold-Modeste STERREBEEK Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334009005 Graeffe Paul F. IXELLES-BRUX Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334009006 Guimy Philippe M.J. Namen Belgie MAJ MÚD. 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334013052 Haeck Maurice F. Brussel Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013053 Hantson Sidoine E.H. Ronse Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013054 Haulet Arthur MASNUY ST-JEAN Belgie Adjudant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013055 Hemeryck Camille Cortemarck Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334009007 Hendrickx Léopold ENGHIEN Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334013056 Henroy François M.J. Brussel Belgie MAJ HON 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013057 Herman Sylvain Wevelghem Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013058 Hermans Jean F. Antwerpen Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334009008 Hermant Antoine D. Doornik Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334013059 Hoebeke Benjamin A. Ch. G. Gh. Vilvorde Belgie CPT RES 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013060 Huysmans Victor F. Waerloos Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334009009 Istas Albert J.M. St-Nicolas-Waes Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334009010 Jans Jean-Franz L. Leopoldsburg Belgie MAJ ART.RESB.E.M. 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334013061 Janssens Jean Borgerhout Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013062 Joris Jozef Melsele Waes Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334009011 Joye Julien L. VOSSEM Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334009012 Kallaert Gustave .V.I. Gent Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334582012 Kelchtermans Charles A Leopoldsburg Belgie Soldaat 6de Legerdivisie 1e Karabiniers 33-34 582
3334013063 Kerkhofs René L. Pry Belgie Klaroen 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013064 Kin Arthur Doornik Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334009013 Kint Léon .A. Oostende Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334013065 Knevels Arnold Antwerpen Belgie Operwachtmeester 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334009014 Lagache Edmond R. Doornik Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334013066 Lami Léon F. Vilvorde Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334009015 Laurent Jules J.J. DOUR Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 9
3334013067 Leblanc Philippe E. Doornik Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013068 Lebon Lucien P.J. Etterbeek -Brussel Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334010001 Lecomte Charles Rumillies Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334013069 Lecomte Charles Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334010002 Lefevre Camille A.J. MONTIGNIES SUR SAMBRE Belgie CPT MÚD. 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334013070 Lepiemme Ernest F.H. St-Gilles-Brussel Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334010003 Lodiso Léon Doornik Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334010004 Lybaert Willem J.P. Gent Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334013071 Madou Joseph A. VEURNE Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334010005 Maes Joseph A. Antwerpen Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334013072 Malfet Louis Gent Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013073 Martens Victor Gent Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334010006 Martin Emile R. Waterloo Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334010007 Masson Fernand E. HASTIÞRE-LAVAUX Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334010008 Mathijs Guillaume Thienen Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334010009 Maton Maurice Kortrijk Belgie LT PHARMACIEN 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334013074 Mertens Joseph GEMBLOUX Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013075 Meuret Léon HAINE-ST-PIERRE Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013076 Meys Gaston L.J. Brussel Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013077 Minnaert Hector P.P.J. Antwerpen Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013078 Moiens Fernand A.J. Luik Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013080 Monteyne Charles Antwerpen Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013079 Moreau Edmond H. LA BOUVERIE Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013081 Mostenne Hubert M. Lambermont Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334010010 Moureau François ENSIVAL Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334013082 Nelissen Louis H.F. Brussel Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013083 Nobels François P. Anderlecht Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334010011 Orlans Ivo P.M. Swynaerde Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334013084 Ottevaere Guy R. Kortrijk Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013085 Ovaere Remy Vichte Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013086 Pellus Théophile Bosvoorde Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013087 Pirquin Ernest J.B. Hoeylaert Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013088 Pollet Pierre A. Oostende Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334010012 Poulin Camille J. Gent Belgie Geneaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334010013 Procureur Rodolphe Ch. Gent Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334013089 Rayez Henri E. Brussel Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334010014 Riquet Jules FONTENOY Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334013090 Roest Eugène Borgerhout Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013091 Roosemont Léon De Panne Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334010015 Roscam Joseph P. Brussel II Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 10
3334011001 Ryon Maurice Ph. Leuven Belgie Sergeant 1ste Klas 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334011002 Salence Gaston D. Gentbrugge Belgie Major 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334011003 Sauwens André Luik Belgie Kapitein 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334011004 Schelstraete Maurice B.J. Ukkel Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334011005 Schepers Jan F. Antwerpen Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334013092 Schiettecate Remy L. Peteghem Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334013093 Senacq Aly A.A. Gent Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 13
3334011006 Servais Léon M.J. STEMBERT Belgie Sergeant 1ste Klas 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334014001 Soenen Michel Th. Iseghem Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014002 Somerlinck Hypolyte J.J. St-Nicolas-Waes Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334011007 Sprengers David M.J. Brussel Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334014003 Swinnen Joseph A. Oostende Belgie Adjudant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014004 Thysebaert Alphonse Leopoldsburg Belgie Adjudant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334011008 Timperman Remy E.C. Gent Belgie Kapitein - Commandant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334014005 Top Henri De Panne Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334011009 Van Coillie Léon J.B. Schaerbeek Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334014006 Van Coppenolle Valère Vitry-le-François Frankrijk 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014007 Van De Kerckhove Florim. Parijs Frankrijk 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334011010 Van De Kerckhove Michel Kortrijk Belgie CMD RES 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334014008 Van Den Berg Henri J. Hove Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334011011 Van Den Berghe Emile L.J. Kortrijk Belgie CPT HON 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334011012 Van Den Moortgate Florim NINOVE Belgie Adjudant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334014010 Van Der Elst Pierre Jh. Brussel Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014012 Van Der Hauwaert Jul.A. ROUX Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334011013 Van Der Heyden Jacques F.M. Brussel Belgie CPT RES 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334011014 Van Der Stock Georges F.J. Gent Belgie MAJ HONOR. 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334014014 Van Eyken Augustin Heverlé Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014015 Van Gansen Léopold A. Antwerpen Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014016 Van Ghelder Henri L. Antwerpen Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014017 Van Grimbergen Michel E. Brussel Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014018 Van Gucht Charles A. Ukkel Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334012002 Van Langenhove Willem L. St-Pieters-Jette Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12
3334014019 Van Nieuwenhuyze Arthur K. Kortrijk Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014020 Van Puyvelde Frans St-Nicolas-Waes Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334012004 Van Quickelberghe Georges Gent Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12
3334014021 Van Quickelberghe Joseph I. De Pinte Belgie LT RES 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334012005 Van Straeten Léon P. Gent Belgie Sergeant 1ste Klas 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12
3334012006 Van Waes Edmond Gent Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12
3334012007 Van Walle Justin V. Antwerpen Belgie Brigadier 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12
3334014009 Vande Poel Emile Brussel Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014011 Vandergeeten Evariste E.M.J. Borgerhout Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014013 Vandevelde Pierre Gent Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334011015 Vanhespen Jacques ST-SERVAIS Belgie Adjudant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 11
3334012001 Vankeerberghen Emile H. Diegem Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12
3334012003 Vanoverschelde Jean B. Tirlemont Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12
3334014022 Verbrugghen Xavier R.M.J.Gh. Kortrijk Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014023 Vercauteren Jozef Antwerpen Belgie Militair Werkman 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334012008 Verdeyen François Brussel Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12
3334014024 Vergauwen Joannes F. Antwerpen Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014025 Verreth Petrus L. Antwerpen Belgie 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014026 Vitse Achiel Boeschépe Frankrijk 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334014027 Wathy Hubert Th. Chénée Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334012009 Wauquier Auguste BOUSVAL Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12
3334012010 Wauters Frédéric Gent Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12
3334014028 Wauters Marc J.B. Gent Belgie Soldaat 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 14
3334012011 Wierinck Jules-Joannes OVERMEIRE Belgie Sergeant 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12
3334012012 Wils Léopold Wilryck Belgie Korporaal 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12
3334012013 Wolff Guillaume J. BRAINE L' ALLEUD Belgie Sergeant 1ste Klas 1ste Legerdivisie 2e Linie 33-34 12